Лысенко Дмитрию

Главная Форумы Форум об оффшорах Лысенко Дмитрию

В этой теме 0 ответов, 0 участников, последнее обновление  Alex 12 года/лет, 4 мес. назад.

Просмотр 1 сообщения - с 1 по 1 (всего 1)
  • Автор
    Сообщения
  • #13764

    Alex
    Участник

    Небольшое уточнение:

    «…Кроме того, при подписании договоров с резидентами Украины лицо, действующее от имени нерезидента (в том числе на основании доверенности), рассматривается согласно закону Украины «О налогообложении прибыли предприятий» (ст. 1.17) как постоянное представительство нерезидента со всеми вытекающими налоговыми обязательствами…»- если юридическое лицо-то нет вопросов , но подписывает же физик, какое тут постоянное представительство???

    1.17. Постійне представництво нерезидента в Україні

    (далі-постійне представництво) — постійне місце діяльності, через

    яке повністю або частково здійснюється господарська діяльність

    нерезидента на території України. До постійних представництв,

    зокрема, відносяться: місце управління, філіал, офіс, завод,

    фабрика, майстерня, шахта, нафтова чи газова свердловина, кар’єр

    або інше місце розвідки чи видобутку корисних копалин. З метою

    оподаткування до постійних представництв прирівнюються резиденти,

    які мають повноваження діяти від імені нерезидента, що тягне за

    собою виникнення у нерезидента цивільних прав та обов’язків

    (укладати договори (контракти) від імені нерезидента; утримувати

    (зберігати) запаси товарів, що належать нерезиденту, із складу

    яких здійснюється поставка товару від імені нерезидента, крім

    резидентів, що мають статус складу митниці). Резиденти, що з метою

    оподаткування прирівнюються до постійних представництв, не

    підлягають додатковій реєстрації в податкових органах як платники

    податку. ( Пункт 1.17 статті 1 в редакції Закону N 639/97-ВР від

    18.11.97 )

    теперь посмотрим , что Закон подрозумевает под «резидентами»:

    1.15. Резиденти — юридичні особи та суб’єкти господарської

    діяльності України, що не мають статусу юридичної особи (філії,

    представництва тощо), які створені та здійснюють свою діяльність

    відповідно до законодавства України з місцезнаходженням на її

    території.

    Даже если физик и является ЧПшкой, то даже это не основание рассматривать его как представительство нерезидента.

    С.ув.

Просмотр 1 сообщения - с 1 по 1 (всего 1)

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.